Dzień Edukacji Narodowej

12 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców, uczniowie i dzieci z przedszkola. Uczniowie z klas III - VII pod kierunkiem pani Barbary Gardias - Tarały i Małgorzaty Zyzy przygotowali bogaty program artystyczny. Całości dopełniła piękna dekoracja wykonana przez panią Mariolę Sułek. Dzieci wyśpiewały i wyrecytowały z głębi serca płynące życzenia. Słowa wierszy i piosenek zawierały podziękowania za cierpliwość, poświęcenie, wychowanie, a przede wszystkim edukację. Podkreślały wyjątkowość pracy nauczyciela, bo dzięki nim mogą realizować swoje pasje i marzenia.

W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Jadwiga Teterycz, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.