Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Ulhówku

w roku szkolnym 2012/2013

 

L.p

Nazwa konkursu

Organizator

Osiągnięcia

Przygotowujący

1. Szkoła, o jakiej marzę - konkurs plastyczny
Polskie Radio Lublin

wyróżnienie:

Paulina Greszta

Małgorzata Zyza
2.

Konkurs Recytatorski 

im. Tomasza Zamoyskiego

Miejska Biblioteka Publiczna

im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lub

wyróżnienie:

Gabriela Furmańczuk

Katarzyna Kazimierczuk

Małgorzata Zyza

Alina Jarosz

3.

Konkurs na

Opowiadanie

o przyjaźmi

Fundacja Festina Lente

i iCzytam - Portal Najmłodszych Czytelników

wyróżnienie

Delfina Achmatowicz

Alina

Jarosz

4. Konkurs literacki - "Rzuć palenie razem z nami"

Miejska Biblioteka Publiczna

w Tomaszowie Lub

III miejsce

Kinga Kulig

wyróżnienie - Wiktoria Jankowska

Alina Jarosz


Małgorzata Zyza



5.

Multimedialna opowieść

o mojej miejscowości.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego

w Tomaszowie Lub

II miejsce

Magda Mielnicka

Celina Trześniowska
6.

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Urząd Gminy

Ulhówek

I miejsce

Łukasz Teterycz

II miejsce

Adrian Brzozowski

Grzegorz Krotkie
7.

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Tomaszowie Lub

III miejsce

Łukasz Teterycz

Grzegorz Krotkie
8.

XI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

„Dzieje Polski w legendach”

Szkoła Podstawowa

nr 4 w Zamościu

wyróżnienie:

Karol Mielniczek klasa I

Julia Woszczak

klasa II


Celina Trześniowska


Małgorzata Zyza


9.

XI Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego

 Gimnazjum Publiczne
im. Jana Pawła II
w Ulhówku

I miejsce

Gabriel Szymczyk

III miejsce

Przemysław Skiba

II miejsce Weronika Bender

III miejsce

Gabrieli Ozimek

Grzegorz Krotkie

10.

Finał Konkursu Matematycznego "Szpak"

LSCDN Zamość

Rafał Mielniczuk - finalista

Danuta Jaśków

11.

II etap konkursu matematycznego MiMaK 2013

LSCDN Zamość

Jan Ozimek

Katarzyna Kazimierczuk

Alina Jarosz

12.

Etap powiatowy 

Konkursu Ortograficznego "Mistrz Ortografii 2013"

ZSP w Jarczowie

Delfina Achmatowicz - Mistrz Ortografii

Alina Jarosz

13.

Konkurs Plastyczny

pod hasłem "Bezpiecznie

na wsi - STOP upadkom"

KRUS

Tomaszów Lub.

Ania Holli

Alina Budzyńska

14.

V edycja konkursu "Lubelszczyzna - moja Mała Ojczyzna"

 LSCDN Zamość

Lubelski Kurator Oświaty


II miejsce

Agata Sołoducha

Maciej Wojnar

Paweł Zyza

Celina Trześniowska

Halina Wołoszyn


15.

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny O ZŁOTE PIÓRO BURMISTRZA TYSZOWIEC 2013

LSCDN Zamość

Szkoła Podstawowa

w Tyszowcach

Laureci:

Maciej Wojnar

Agata Sołoducha

Kamila Kawa

Barbara

Gardias - Tarała