Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Ulhówku

w roku szkolnym 2016/2017

 

L.p

Nazwa konkursu

Organizator


Osiągnięcia

Przygotowujący

 

 

1.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Burmistrza Tyszowiec 2017

LSCDN Zamość

Milena Tarała uczennica klasy VI została laureat konkursu

Barbara Gardias -Tarała

2.

Konkurs matematyczny SZPAK 2017

LSCDN

Patryk Romańczuk

laureat konkursu

Danuta Jaśków

3.

 Konkurs ortograficzny 

dla szkól podstawowych

 

Lubelski Kurator Oświaty

Paulina Greszta  finalista konkursu ortograficznego

Barbara

Gardias-Tarała

4.

 Konkurs przedmiotowy

z przyrody dla szkól podstawowych


Lubelski Kurator Oświaty

Milena Tarała laureat   konkursu przedmiotowego 

z przyrody

Halina

Wołoszyn

5.

 

 

 II etap Konkursu ortograficznego „Mistrz Ortografii” dla uczniów klas III SP 2017  

 

 LSCDN

Do III etapu zakwalifikowały się Zuzanna Filipiak i Maja Piwko.

Alina Jarosz
6.

 III etap Konkursu ortograficznego „Mistrz Ortografii” dla uczniów klas III SP 2017

LSCDN

Zuzanna Filipiak

laureat   konkursu

Alina Jarosz
7.

II etap gminnego konkursu MiMaK 2017

LSCDN

zakwalifikowała się do III etapu

Adrianna Piędzio

Alina Jarosz
8.

Powiatowe Igrzyska

w Drużynowym Tenisie Stołowym

Szkoła Podstawowa

w Podhorcach

I miejsce

Paula Malinowska

i Gabriela Furmańczuk

II miejsce Kacper Nowosad

i Maciej Teterycz

Grzegorz Krotkie
9. Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

Szkoła Podstawowa

w Hubinku

I miejsce

Paula Malinowska

i Gabriela Furmańczuk

II miejsce Kacper Nowosad

i Maciej Teterycz

Grzegorz Krotkie
10. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom” 

Komenda Powiatowej PSP

w Tomaszowie Lub

I miejsce

Grzegorz Harczuk

Alina Jarosz
11. Konkurs ortograficzny

Lubelski Kurator

Oświaty

Paulina Greszta

zakwalifikowała się do finału

Barbara Gardias - Tarała
12.

Konkurs przedmiotowy

z przyrody      

Lubelski Kurator

Oświaty

Milena Tarała zakwalifikowała się do finału 
Halina Wołoszyn

13.

Powiatowy

Konkurs Recytatorski -

W krainie wierszy

Miejska Biblioteka Publiczna

im. Tomasza Zamoyskiego

w Tomaszowie Lubelskim

III miejsce

Zuzanna Filipiak uczennica klasy IIIa 

Alina Jarosz

14. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Radnego Powiatu

Kategoria chłopców

I miejsce


Kategoria dziewcząt

I miejsce
Grzegorz Krotkie
15. VI edycja konkursu powiatowego „Świątynie  w mojej wsi, gminie, mieście” z cyklu „Multimedialna opowieść o mojej miejscowości”

Miejska Biblioteka Publiczna

im. Tomasza Zamoyskiego

w Tomaszowie Lubelskim

Laureaci konkursu

Kacper Nowosad

i Maciej Teterycz

Celina Trześniowska

16.

Konkurs Recytatorski -

W krainie wierszy

Biblioteka Publiczna Gminy Ulhówek

Lena Rybińska - grupa 3-4 -latki

Oliwia Olech - grupa 5- latki

Kinga Zaśko - klasa O

Hanna Bartosz - klasa II

Zuzanna Filipiak -klasa III

 

Wyróżnienia:

Wiktoria Kargol - klasa O

Julia Głuszczak - klasa II

Katarzyna Grabowska - klasa III

Monika Mielniczek


Alina Budzyńska


Celina Trzeniowska


Małgorzata Zyza


Alina Jarosz

 

 17.

XIII  Dni Rzucania Palenia  

,,Dbamy o   zdrowie!” konkurs multimedialny pod hasłem: ,,Rzuć palenie razem z nami”

 Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy,  Miejska Biblioteka Publiczna

im. Tomasza Zamoyskiego

w Tomaszowie Lubelskim

uczestnictwo Kacper Nowosad

uczeń klasy VI

 Celina Trześniowska

 18.

  XIII  Dni Rzucania Palenia   ,,Dbamy o   zdrowie!” konkurs plastyczny pod hasłem: ,,Rzuć palenie razem z nami”

 Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy,  Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego

w Tomaszowie Lubelskim

I miejsce 

 

Laura Piątkowska


uczennica klas IV

Celina Trześniowska

 19.

 Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego

w Tenisie Stołowym

 

Paula Malinowska

– III  miejsce

Gabriela Furmańczuk

– IV miejsce

 

Grzegorz Krotkie
20. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego

    

I miejsce – Paula Malinowska

III miejsce – Gabriela Furmańczuk

II miejsce – Oliwer Litkowiec

Grzegorz Krotkie
21.

Konkurs plastyczny

pt. „Bezpieczni na drodze”

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego      

w Zamościu

I miejsce


Oliwia Tyburczy


 uczennica klas IV

Celina Trześniowska
22.

Turniej Tenisa Stołowego

o Puchar Wójta Gminy Ulhówek

dziewczęta kl.V – VI

Gabriela Furmańczuk

Paula Malinowska


chłopcy kl.V - VI

Maciej Teterycz


chłopcy kl. I – IV

Oliwer Litkowiec

Piotr Grabowski

Grzegorz Krotkie