Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Ulhówku w roku szkolnym 2009/2010

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Ulhówku

w roku szkolnym 2009/2010

 

L.p

Nazwa konkursu

Organizator

Osiągniecia

Przygotowujący

1.

Konkurs

polonistyczny

Lubelski Kurator Oświaty

II etap

Piotr Zyza

Barbara Gardias-Tarała

2.

Konkurs matematyczny „Szpak"

LSCDN Zamość

II etap

Marcin Kusztykiewicz

Danuta Jaśków

3.

Konkurs

przyrodniczy

Lubelski Kurator Oświaty

II etap

Kacper Pretko

Halina Wołoszyn

4.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Burmistrza Tyszowiec

Szkoła Podstawowa

w Tyszowcach

Piotr Zyza

- I miejsce

Barbara Gardias-Tarała

5.

Konkurs ortograficzny - „Mistrz Ortografii 2010"

Szkoła Podstawowa

w Ulhówku

Beata Nowak

Paweł Wojciechowski

Barbara Gardias-Tarała

6.

Gminny konkurs ortograficzno-gramatyczny „Ortografik"

Szkoła Podstawowa

w Ulhówku

Agata Sołoducha

- I miejsce

Weronika Mołodeńko

- II miejsce

Paweł Zyza

- III miejsce

Małgorzata Zyza

7.

Konkurs Ekologiczno - Regionalny „Lubelszczyzna - Moja Mała Ojczyzna"

II edycja pod hasłem „Walory turystyczne Lubelszczyzny - obiekty

z list UNESCO".

ZSP w Suścu

pod patronatem

Lubelskiego Kuratora Oświaty

zespół:

Marcin Malec

Kacper Pretko

Paweł Wojciechowski

- I miejsce

Celina Trześniowska

8.

Konkurs Matematyczny MiMaK -

eliminacje gminne

LSCDN Zamość

Maciej Wojnar

- I miejsce

Celina Trześniowska

9.

Konkurs literacki

- "Dzieje Polski

w legendach"

Szkoła Podstawowa

nr 4 im. S. Batorego

w Zamościu

Paweł Zyza

- III miejsce

Małgorzata Zyza

10.

Konkurs plastyczny

z programu Bezpieczne życie - pod hasłem „Uzależnienia"

Starostwo Powiatowe

Komenda Powiatowa PSP

w Tomaszowie Lub.

Praca zbiorowa kl. II

- I miejsce

Celina Trześniowska

11.

Konkurs plastyczny

o bezpieczeństwie - „Zagrożenia  w domu lub gospodarstwie"

Starostwo Powiatowe

Komenda Powiatowa PSP

w Tomaszowie Lub.

Jakub Piwko

- I miejsce

Agata Ostrówka

- II miejsce

Kacper Dymitrasz

- III miejsce

Celina Trześniowska

12.

Konkurs plastyczny - "Dzieje Polski

w legendach"

Szkoła Podstawowa

nr 4 im. S. Batorego

w Zamościu

Paweł Zyza

- III miejsce

Małgorzata Zyza

13.

Regionalny konkurs plastyczny

„Mój przyjaciel prąd"

Zamojska Korporacja Energetyczna

Paweł Zyza

- wyróżnienie

Anita Lewandowska

- wyróżnienie

Małgorzata Zyza

14.

XII edycja konkursu plastycznego -„Wiatr, wypadek, ogień, woda"

Powiatowa Straż Pożarna

w Tomaszowie Lub.

Kamila Kawa

Jakub Piwko

- wyróżnienie

Celina Trześniowska

15.

Powiatowy konkurs „Mały bajkopisarz"

Biblioteka Publiczna

w Tomaszowie Lub.

Maciej Wojnar