Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Ulhówku w roku szkolnym 2010/2011

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Ulhówku

w roku szkolnym 2010/2011

 

L.p

Nazwa konkursu

Organizator

Osiągniecia

Przygotowujący

1.

Konkurs

polonistyczny

Lubelski Kurator Oświaty

uczestnictwo

w II etapie:

Kacper Pretko

Barbara

Gardias-Tarała

2.

Konkurs matematyczny

Lubelski Kurator Oświaty

uczestnictwo

w II etapie:

Dawid Jasina

Danuta Jaśków

3.

Konkurs

przyrodniczy

Lubelski Kurator Oświaty

uczestnictwo

w II etapie:

Kacper Pretko

 

Halina Wołoszyn

4. Gminny konkurs recytatorski Biblioteka Gminna

uczniowie zakwalifikowani do powiatu:

Gabrysia Furmańczuk - kl. O

Delfina Achmatowicz - kl. I

Michał Droździel - kl. II

Jakub Piwko - kl. III

Małgorzata Zyza

Alina Jarosz

Alina Budzyńska

Wiesława Sawczuk

5. Powiatowy konkurs recytatorski

Powiatowa Biblioteka

w Tomaszowie Lub

I miejsce

Gabrysia Furmańczuk

- kl. O

wyróżnienie

Delfina Achmatowicz - kl. I

Małgorzata Zyza


Alina Jarosz

6.

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci

i młodzieży „Zapobiegajmy pożarom"

Powiatowa Straż Pożarna w Tomaszowie Lubelskim

Marcin Łukasiewicz

I miejsce

Sabina Kazimierczuk

II miejsce

Amanda Lewkowicz

V miejsce

Barbara Trześniowska
7. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież zapobiega pożarom" etap gminny

I miejsce

Paweł Wojciechowski

Grzegorz

Krotkie

8.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

"Mistrz Ortografii 2011"

etap

szkolny

Mistrz Ortografii

- Paweł Wojciechowski

laureaci:

Beata Nowak kl. VI

Katarzyna Szura kl. V

Weronika Mołodeńko kl. IV

Barbara

Gardias-Tarała

9.

Konkurs matematyczny MiMak 2011

dla klasy trzeciej

etap gminny

LSCDN Zamość

I mejsce - Jakub Piwko

i Maciej Wojnar

III miejsce

- Kamila Kawa

Celina Trześniowska
10. IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Dzieje Polski w legendach”

międzyszkolny

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu

I miejsce - Maciej Wojnar

III miejsce - Kacper Piątkowski

wyróżnienie - Jakub Piwko

Celina Trześniowska
11. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież zapobiega pożarom" etap powiatowy

uczestnictwo

Paweł Wojciechowski

Grzegorz

Krotkie
12.

Konkurs matematyczny MiMak 2011

dla klasy trzeciej

etap powiatowy

LSCDN Zamość

uczniowie zakwalifikowani do finału:

Maciej Wojnar

Jakub Piwko

Kamila Kawa

Celina Trześniowska
13.

Konkurs ekologiczn0 - regionalny
LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA
III edycja 2010/2011
pod hasłem
Między Wisłą a Bugiem

Zespół Szkół Publicznych w Suścu

pod patronatem
Lubelskiego Kuratora Oswiaty

III miejsce

zespół w składzie:

Paweł Wojciechowski

Kacper Pretko

Marcin Malec

Celina Trześniowska
14. Powiatowy Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Polski Związek Motorowy, MEN, Komenda Główna Policji, Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego

II miejsce

zespół w składzie:

Paweł Wojciechowski

Kacper Pretko

Marcin Malec

Grzegorz

Krotkie
15.

Finał Konkursu matematycznego

MiMak 2011

dla klasy trzeciej

LSCDN Zamość

Maciej Wojnar - laureat

Jakub Piwko - laureat

Celina Trześniowska
16. Gminny Konkurs ortograficzno - gramatyczny "ORTOGRAFIK" SP w Ulhówku

I miejsce:

Adrian Brzozowski

Maciej Wojnar

Kacper Piatkowski

II miejsce

Jakub Piwko


Celina Trześniowska