2016/2017

Jesteś tu: » Aktualności » 2016/2017

 

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
czytaj więcej

    12 maja 2017 roku w auli  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II  odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

   W tej niecodziennej gali wzięła udział uczennica naszej szkoły Milena Tarała - laureatka  konkursu przedmiotowego z przyrody wraz z nauczycielem  panią Haliną Wołoszyn oraz Dyrektorem Zespołu Szkół Publicznych w Ulhówku panią Jadwigą Teterycz.

    Cieszymy się, że nasi uczniowie czerpią przyjemność z nauki i osiągają tak wspaniałe wyniki.

UROCZYSTA GALA - podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych
czytaj więcej

    Kolejny sukces - Patryk Romańczuk uczeń klasy IV naszej szkoły został Laureatem Konkursu Matematycznego „SZPAK”.

   Serdecznie gratulujemy Patrykowi oraz pani Danucie Jaśków nauczycielce matematyki, która przygotowała ucznia do konkursu.

Konkurs Matematyczny Szpak 2017
czytaj więcej

29 maja Zuzanna Filipiak w Szkole Podstawowej w Jarczowie odebrała nagrodę laureata finałowego etapu Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii 2017” o Nagrodę Wójta Gminy Jarczów

Mistrz Ortografii 2017
czytaj więcej

Milena Tarała uczennica klasy VI została laureatem Powiatowego Konkursu Ortograficznego o Złote Pióro Burmistrza Tyszowiec 2017.  Przypominamy, że to już kolejny sukces Mileny, ponieważ  jest laureatem kuratoryjnego konkursu z przyrody.

Laureat konkursu o Złote Pióro ...
czytaj więcej