2014/2015

Jesteś tu: » Aktualności » 2014/2015

    Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka i porannego wstawania.

     Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy,  aby tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale pamiętajcie o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Dziękujemy za cały rok szkolny 2014/2015.

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015
czytaj więcej

Za trud, za serce, za dodawanie otuchy,

za stawianie coraz większych wymagań

za  wszystkie kartkówki i sprawdziany, 

za wycieczki i wyjazdy,

za poświęcany czas, 

za cierpliwość,

za wyrozumiałość dla naszych poczynań,

nie zawsze rozsądnych,

za to, że uczyliście nas patrzeć w przyszłość,

nie uciekać od problemów, ale je rozwiązywać.


Dziękujemy

Ostatnia lekcja szóstoklasistów
czytaj więcej
Wycieczka po Roztoczu
czytaj więcej

Wzorem lat ubiegłych z okazji Dnia Rodziny uczniowie klasy II w podziękowaniu za  miłość i oddanie swoim najbliższym, przygotowali koncert wierszy i piosenek. Na uroczystość, która odbyłą się  15 czerwca przybyli rodzice, ale też kochani dziadkowie. Wzruszenie i łzy widoczne na ich twarzach były dowodem na to, że ich pociechy dobrze podziękowały za  wyrozumiałość, bezgraniczną miłość, oddanie, poświęcenie i codzienną troskę. 

Dzień Rodziny w klasie
czytaj więcej

      10 czerwca 2015r. uczniowie klasy szóstej uczestniczyli w  warsztatach plastycznych dla uczniów szkół podstawowych z naszej gminy. To już było trzecie takie spotkanie warsztatowe dla uczniów uzdolnionych plastycznie. Tym razem odbyło się w Szkole Podstawowej w Tarnoszynie, a tematyka warsztatów to „Kolorowy ogród” . Inspiracją do wykonania pracy był ogród, a także piękna dekoracja sali, gdzie zorganizowano warsztat malarski. Przyjazna atmosfera, słodki poczęstunek i twórcza praca młodych plastyków sprawiły, że czas płynął szybko, ale jakże owocnie.  

Warsztaty plastyczne
czytaj więcej