Spotkanie opłatkowe 2018

21 grudnia 2018roku w naszej szkole odbyło się spotkanie  opłatkowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pod hasłem „Bóg się rodzi, moc truchleje”. W spotkaniu uczestniczyli: uczniowie, pani Dyrektor, nauczyciele, ksiądz proboszcz Stanislaw Tymosz, pracownicy szkoły oraz rodzice. Uczniowie przedstawili uroczysty montaż słowno-muzyczny.

Teksty i wiersze nawiązujące do tradycji  Świąt Bożego Narodzenia i do dnia Wigilii były przeplatane pięknymi kolędami. Zaprezentowany występ wprowadził uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Pani dyrektor Jadwiga Teterycz złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Ksiądz proboszcz podkreślił istotę Świąt Bożego Narodzenia i również złożył życzenia. W dalszej części spotkania został odczytany fragment Ewangelii wg. Św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa oraz zaśpiewano kolędę: „Bóg się rodzi”. Punktem kulminacyjny uroczystości było łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń.

Organizatorami spotkania były panie: Bogumiła Nocek, Bożena Piwko, Małgorzata Zyza i Mariola Sułek.