Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 1221868
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Uział uczniów w konkursach w roku szkolnym 2017/2018
L.p. |
Nazwa konkursu |
Imię i nazwisko ucznia |
Miejsce |
1. |
Konkursy Przedmiotowe: - konkurs z j. polskiego - konkurs z geografii - konkurs z biologii - konkurs z matematyki - konkurs z chemii - konkurs z historii - konkurs z fizyki |
Klaudia Kolanko kl. II - Gabriela Ozimek kl.III - Gabriela Mielnicka kl.III gimnazjum |
zakwalifikowały się do etapu drugiego z j. polskiego i matematyki |
2. |
Konkurs w ramach Jubileuszu 10- lecia Zamojsko -Lubaczowskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Konkurs Poetycko – Literacki „Idźmy naprzód z nadzieją” |
- Julia Nowak- uczennica kl.III gimnazjum |
laureat |
3. |
Powiatowy konkurs „Multimedialna opowieść o mojej miejscowości” pod hasłem „Najpiękniejsze miejsca przyrodnicze w mojej miejscowości” |
- Alicja Kenig kl. V - Gabriela Ozimek-uczennica kl. III gimnazjum |
II miejsce wyróżnienie |
4. |
Szkolny Konkurs wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny” |
- Zuzanna Filipiak - Adrianna Piędzio kl.IV - Oliwer Litkowiec - Oliwia Tyburczy kl.V - Julia Gajda - Paulina Ostrówka kl.VI |
zakwalifikowały się do etapu drugiego |
5. |
Z niemieckim w drogę
|
- Klasa VII |
wyróżnienie |
6. |
Szkolny Konkurs Ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII” |
- Paulina Greszta - Dominika Brzozowska |
I miejsce II miejsce |
7. |
Konkurs matematyczny |
- Gabriela Furmańczuk kl.VII - Julia Woszczak kl.VII - Milena Tarała kl.VII |
zakwalifikowały się do etapu drugiego |
8. |
Festiwal Piosenki Wojskowej „Niepodległa” |
- Paula Malinowska - Julia Nowak - Patrycja Śrutwa kl.II gimnazjum |
wyróżnienie |
9. |
Wojewódzki Konkurs Twórczości „Zawsze niech będzie…” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty |
Część muzyczna: - Martyna Majdanik kl.III - Julia Nowak kl.III gimnazjum |
II miejsce IImiejsce |
|
|
Część literacka: - Hanna Bartosz kl.III - Magdalena Janik kl.III Część plastyczna: - Nikola Ruta kl.III |
II miejsce III miejsce
II miejsce |
10. |
Wojewódzki Festiwal Piosenki „Koziołek” w Zamościu |
- Martyna Majdanik kl.III - Paula Malinowska kl.VII - Julia Nowak III gimnazjum |
------------------- |
11. |
Historia małej Ojczyzny i wspomnienia o żołnierzach AK-WiN |
- Gabriela Ozimek - Julia Nowak |
III miejsce laureat |
12. |
„Pomniki mówią o historii swojej miejscowości” organizowane przez Tomaszowskie Towarzystwo Regionalne |
- Katarzyna Zubiak - Gabriela Ozimek - Julia Nowak kl.III gimnazjum |
I miejsce III miejsce wyróżnienie |
13. |
„Mały Konkurs Recytatorski” |
- Hanna Bartosz kl.V - Martyna Kendziera kl.III - Konrad Daniel kl.III |
wyróżnienie --------------------------------------- |
14. |
X Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej w Tomaszowie Lub. |
- Martyna Majdanik kl.III - Paula Malinowska kl.VII |
laureat ------------------- |
15. |
Konkurs Plastyczny „Orzeł Biały - Nasza Duma” |
- Justyna Bartosz kl.V - Anna Holi kl.V - Aleksandra Petryna kl.V |
prace plastyczne zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej |
16. |
Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii 2018” |
- Magdalena Janik kl.III - Kinga Łuszczak kl.III - Natalia Piędzio kl.III - Hanna Bartosz kl.III |
I miejsce II miejsce II miejsce II miejsce |
17. |
Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii 2018” |
- Hanna Bartosz kl.III |
laureat |
18. |
VI Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Tomasza Zamojskiego w Tomaszowie Lub. |
- Hanna Bartosz kl.III - Magdalena Janik kl.III - Martyna Kendziera kl.III - Konrad Daniel kl.III |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
19. |
Mały Konkurs Recytatorski w Tomaszowskim Domu Kultury |
- Hanna Bartosz |
nagroda |
20. |
XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Poezja Gałczyńskiego oczami dziecka widziana” w Lublinie |
- Nikola Ruta kl.III |
nagroda |
21. |
III Powiatowy Konkurs Plastyczny „1052 Rocznica Chrztu Polski” |
- Martyna Kendziera kl.III - Martyna Majdanik kl.III - Zuzanna Nowosad kl.III |
I miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
22. |
Konkurs Plastyczny ”Nie wypalaj traw” organizowany przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. |
- Zuzanna Nowosad - Julia Głuszczak - Kinga Łuszczak - Milena Lipska - Julia Brzyska - Martyna Majdanik |
nagrody za udział |