Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku
-
Kartka z kalendarza
-
Statystyki
- Odwiedziny: 1221880
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2017/2018
Lp. |
Nazwa zawodów |
Imię i nazwisko ucznia |
Miejsce |
1. |
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Podhorce |
W. Szczerba, P. Śrutwa M. Droździel, A. Greszta, P. Żurowski
|
II m I m |
2. |
Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym Szczebrzeszyn |
W. Szczerba, P. Śrutwa M. Droździel, A. Greszta |
III m IV m
|
3. |
Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Podhorce
|
M. Malec, Ł. Koper, G. Szymczyk, Sz.Sawka, M. Droździel, P. Żurowski, M. Mielniczuk, D.Branewski, B. Zaśko, Sz. Ogryzko. |
I m
|
4. |
Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Lubycza Król. |
K. Czop, W. Szczerba, K. Jankowska, J.Michalec, W. Bender, G. Ozimek, Ż.Smutniak, M. Tryndoch, K. Kulig, G.Furmańczuk, D. Brzozowska, I. Pretko |
I m |
5. |
Mistrzostwa Powiatu w XI Memoriale im. J Kostura w Tenisie Stołowym Jarczów |
W. Szczerba ( II m ); M. Drożdziel( II m ) |
I m drużynowo
|
6. |
Finał Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Tomaszów Lub. |
K. Czop, W. Szczerba, K. Jankowska, J.Michalec, W. Bender, G. Ozimek, Ż.Smutniak, M. Tryndoch, K. Kulig, G.Furmańczuk, D. Brzozowska, I. Pretko |
I m |
7. |
Finał Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Lubycza Król. |
M. Malec, Ł. Koper, G. Szymczyk, Sz.Sawka, M. Droździel, P. Żurowski, M. Mielniczuk, D.Branewski, M. Teterycz, J. Ozimek. |
IV m |
8. |
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym Podhorce
|
W. Szczerba P. Śrutwa G. Ozimek A. Greszta M. Droździel P. Żurowski |
I m II m III m I m III m V m |
9. |
Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Karczmiska pow. Opole Lub. |
K. Czop, W. Szczerba, W. Bender, G.Ozimek, Ż. Smutniak, G. Furmańczuk, D.Brzozowska. |
IVm |
10. |
Mistrzostwa Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym Hrubieszów
|
W. Szczerba P. Śrutwa G. Ozimek A. Greszta M. Droździel |
IV m VI m VIII m IV m VII m |
11. |
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt - Orlik 2018r. Tomaszów Lub.
|
K. Czop, W. Szczerba, K. Jankowska, W.Bender, G.Ozimek, Ż. Smutniak, G.Furmańczuk, D. Brzozowska, I.Pretko |
II m |
12. |
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców - Orlik 2018r. Tomaszów Lub.
|
M. Malec, Ł. Koper, G. Szymczyk, Sz.Sawka, M. Droździel, P. Żurowski, M. Mielniczuk, D.Branewski, J. Ozimek, M. Teterycz |
IV m |
13. |
Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Łosiniec |
A. Wasąg, M. Mielniczuk, M. Ostrówka, W.Szczerba, G. Ozimek, K. Jankowska, P.Żurowski, A. Dudek, Ż. Smutniak, N.Sobka, P. Kucharczyk |
I m drużynowo |
14. |
Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Tomaszów Lub.
|
Ż. Smutniak – bieg na 600 m, M. Malec – bieg na 100 m,
|
I m III m |
15. |
Mistrzostwa Rejonu w Lekkiej Atletyce Zamość |
Ż. Smutniak – bieg na 600 m, M. Malec – bieg na 100 m,
|
II m VI m |
16. |
Finał Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego Dziewcząt w Piłce Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka” o Puchar Wójta Gminy Ulhówek Ulhówek |
M. Tryndoch, P. Śrutwa, A. Wasąg, N.Sobka, K. Kulig, P. Wawryszczuk, K.Kazimierczuk, I. Pretko, G.Furmańczuk, D.Brzozowska, A.Górnik, M. Mączka. |
II m |
17. |
Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce Biłgoraj |
Ż. Smutniak – bieg na 600 m,
|
VII m |